Candidatul Ideal:

  • Persoana deschisa, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional;
  • Atitudine responsabila si pozitiva;
  • Spirit competitiv, orientare spre performanta si indeplinirea obiectivelor;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
  • Experienta in colectare debite/call center poate reprezenta un avantaj, insa nu reprezinta o cerinta obligatorie.

Descrierea jobului:

  • Contactarea telefonica a debitorilor in vederea recuperarii creantelor;
  • Negocierea termenelor de plata conform strategiei si procedurilor de lucru aplicabile fiecarui portofoliu gestionat;
  • Monitorizarea respectarii angajamentelor de plata scrise si verbale negociate cu debitorii;
  • Raportarea catre superiorul ierarhic a situatiilor intervenite in procesul de colectare a debitelor.

Ce oferim:

  • Program de lucru flexibil, 6 sau 8 ore/zi, de luni pana vineri;
  • Sistem de salarizare competitiv - Dupa primele 6 luni alaturi de echipa noastra beneficiezi de o crestere garantata a salariului;
  • Bonus de performanta, aplicabil din prima luna de activitate;
  • Tichete de masa;

Daca esti interesat de propunerea noastra, trimite-ne CV-ul tau la office [at] debtagency.ro. Toate documentele vor fi tratate cu cea mai strictă confidențialitate.

Location Bucharest, Romania
Timp Full-time job
Date 31 Martie 2022